Мессi не додивився до кінця ганьбу своєї збірної в матчі проти Іспанії

iSport.ua,  28 березня 2018, 08:00
💬 0
👁 2143

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі залишив трибуни стадіону за 10 хвилин до завершення матчу між збірними Іспанії та Аргентини.

Збірна Аргентини провела свій найгірший матч під керівництвом Хорхе Сампаолі. У Мадриді на стадіоні Ванда Метрополітан гості були принижені збірної Іспанії - 1:6.

У даному поєдинку капітан "альбіселесте" Ліонель Мессі не зміг взяти участь через травму, тому був змушений спостерігати за тим, що відбувається на полі з трибун. В результаті нападаючий Барселони пошкодував про свій вчинок на цьому поєдинку, адже нерви Лео не витримали побаченого.

Без Мессі Аргентина виглядала безпорадно і пропускала в свої ворота гол за голом. В результаті гравець не втомився дивитися на ганьбу своєї національної команди і залишив трибуни стадіону Ванда Метрополітан за 10 хвилин до кінця зустрічі.

Таким чином, аргентинці спробують помститися збірній Іспанії вже безпосередньо на ЧС-2018, якщо шляхи команд перетнуться.

Дивіться також відео голів та огляд матчу Іспанія - Аргентина.