Хокей: Україна стартувала з перемоги над Румунією на ЧС-2018

iSport.ua,  22 квітня 2018, 18:18
💬 0
👁 407

Українські хокеїсти виграли стартовий матч чемпіонату світу. У своєму стартовому поєдинку команда Олександра Савицького обіграла збірну Румунії.

Національна збірна України з хокею з перемоги стартувала на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1B, який проходить у Каунасі.

У своєму стартовому поєдинку команда Олександра Савицького обіграла збірну Румунії - 3:0.

Після рівного першого періоду саме українці відкрили рахунок у матчі. Хороша розмашиста атака привела до того, що Кирило Буценко знайшов пасом від борта Дмитра Німенка, той перевів шайбу під кидок Кирила Катрича і захисник потужним кидком відправив шайбу під румунським воротарем.

До другої шайби у ворота румунів привела позиційна атака - Німенко отримав шайбу за воротами, різким маневром позбувся опіки захисника і в ближньому бою переграв воротаря.

Усі питання щодо переможця матчу за хвилину до кінця другого періоду зняв Буценко - Микита після вдалого пресингу підібрав шайбу в небезпечній близькості від воріт і закріпив перевагу України.

У третьому періоді темп гри дещо знизився. Незважаючи на те, що українці неодноразово мали чисельну перевагу, знову вразити ворота суперника нашим хокеїстам більше не вдалося.

Румунія - Україна - 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Голи: 13:52 Катрич (Німенко, Буценко) (0:1). 28:55 Німенко (Бабинець) (0:2). 38:49 Буценко (Бабинець) (0:3).

Україна: Гайдученко. Жовнір, Ігнатенко, Міхнов, Лялька, Захаров; Петрухно, Толстушко, Чернишенко, Карпенко, Бойков; Романенко, Татаренко, Гаврик, Гриценко, Рамазанов; Катрич, Матвієнко, Німенко, Буценко, Бабинець.

У понеділок, 23 квітня, збірна України о 12:30 зіграє з Естонією, що стартувала на турнірі з поразки від Японії.

У товариських матчах у рамках підготовки до ЧС Україна поступилася спочатку Польщі, а потім Угорщині.