ЧС-2018: Неймар приніс Бразилії путівку у чвертьфінал

iSport.ua,  2 липня 2018, 18:57
💬 0
👁 436

Збірна Бразилії впевнено здолала Мексику в 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Мексика і Бразилія після вильоту Німеччини стали єдиними збірними, які виходили в плей-офф на останніх семи чемпіонатах світу. Але якщо Бразилія всі ці виходи в 1/8 фіналу трансформувала в чвертьфінали мінімум, то Мексика шість разів поспіль вилітала саме на цій стадії. Тепер вилетіла всьоме.

Мексика краще почала матч, регулярно створюючи напруженість біля воріт Аліссона. Особливо активно йшов вперед Лосано, якого партнери забезпечували передачами. Втім, ця напруженість в реально хороші моменти для мексиканців не вилилася, і з середини тайму Бразилія взяла гру під свій контроль.

Перший хороший момент у Бразилії створив Неймар. На 25-й хвилині він взяв гру на себе, обіграв кілька опонентів, але пробив по центру в руки Очоа. Через кілька хвилин вже Жезус після сольного проходу непогано пробивав, але знову Очоа виручив команду.

Взагалі, воротаря Мексики варто в цій грі відзначити. Не кращим чином виступаючи за клуб, він змінюється у збірній. Особливо добре у нього виходить проти Бразилії. Чотири роки тому на ЧС-2018 він не пропустив від Бразилії (тоді на груповому етапі команди зіграли 0:0), зараз теж зробив близько десяти сейвів за матч.

Були хороші моменти у Неймара, Жезуса, Коутіньйо, Пауліньо, Вілліана, але з усіма ними впорався Гільєрмо Очоа.

Лише раз воротар Мексики свою команду не виручив. На 51-й хвилині Неймар протягнув м'яч до штрафної, залишив п'ятою на Вілліана, той обіграв захисника і прострілив у воротарський, куди встиг добігти Неймар, який і замкнув простріл.

Взагалі, не можна звинувачувати кіпера Мексики в другому взятті воріт. Вже перед самим фінальним свистком, коли мексиканці великими силами пішли вперед, Фернандіньо вивів Неймара один на один, Очоа ногою зумів відбити удар Неймара в дальній кут, але на добиванні першим був Фірміно, який із кількох метрів відправив м'яч у порожні ворота.

Головна проблема Мексики виявилася в атаці - мексиканці в своїй історії жодного разу не забивали Бразилії на чемпіонатах світу. Не забили і тепер. Та й взагалі, попри свою активність на початку матчу і спробу піти на фінальний штурм в кінцівці поєдинку, по воротах Аліссона було завдано за весь матч лише один удар у площину воріт.

2:0 і Бразилія впевнено проходить до чвертьфіналу, де зіграє з переможцем пари Бельгія - Японія. А Мексика спробує пройти стадію 1/8 фіналу ЧС вже через чотири роки.

Бразилія - Мексика 2:0
Голи: Неймар, 51, Фірміно, 88.

Бразилія: Аліссон - Фагнер, Сілва, Міранда, Філіппе Луїс - Пауліньо (Фернандіньо, 80), Каземіро, Коутіньйо (Фірміно, 86) - Вілліан, Жезус, Неймар.

Мексика: Очоа - Альварес (Джон. Дос Сантос, 55), Сальседо, Айяла, Гальярдо - Еррера, Маркес (Лайюнь, 46), Гуардадо - Вела, Лосано - Чічаріто (Хіменес, 60).

Попередження: Каземіро, Філіппе Луїс - Альварес, Еррера, Сальседо.