Динамо в компенсований час втратило перемогу в Лізі Європи

iSport.ua,  20 вересня 2018, 22:02
💬 0
👁 301

Київське Динамо продовжило свою серію невдач.

Київське Динамо не змогло обіграти Астану в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи, упустивши перемогу в компенсований час.

Динамо потужно розпочало поєдинок і вже на 11-й хвилині Віктор Циганков після класної комбінації вразив ворота Ненада Еріча ударом з лінії штрафного майданчика.

З огляду на стартовий відрізок і гол, здавалося, Динамо розгромить суперника, але Астана вирівняла гру, а незабаром і зрівняла рахунок. На 21-й хвилині Жуніор Кабананга зіграв на підборі після подачі кутового і навісив в штрафну, де ударом головою забив Марін Анічич.

До перерви гра носила рівний характер, але за секунду до відходу в роздягальню Еріч допустив жахливу помилку і дозволив Денису Гармашу зробити рахунок 2:1 на користь Динамо.

Другий тайм пройшов на більш низьких швидкостях, в деяких відрізках на полі взагалі нічого не відбувалося. Динамо мало кілька можливостей, щоб забити, але не вистачало останнього пасу або точного удару.

Розплата за втрачені моменти прийшла в компенсований час - на 95-й хвилині Роман Муртазаєв, який вийшов на заміну, виявився в потрібному місці в штрафний і головою розстріляв ворота Бойка.

Динамо - Астана 2:2 Голи: Циганков, 11, Гармаш, 45 + 2 - Анічич, 22, Муртазаєв, 90 + 5

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Буяльський - Циганков (Морозюк, 90), Гармаш (Дуелунд, 79), Вербич - Русин

Астана: Еріч - Рукавіна, Постніков, Анічич, Шомко - Томасов (Муртазаєв, 88), Маєвський, Кляйнхайслер, Енріке - Алмейда (Мужиков, 79), Кабананга (Янга, 82)

Попередження: Бурда, Русин