Сачко: Матч з Арсеналом можемо занести собі в актив

iSport.ua,  21 вересня 2018, 06:30
💬 0
👁 200

Наставник полтавської Ворскли прокоментував поразку від Арсеналу.

Головний тренер полтавської Ворскли Василь Сачко прокоментував гру своєї команди в програному матчі лондонському Арсеналу в Лізі Європи.

"Для нас це - величезний досвід. Добре, що перша гра була з Арсеналом, де хлопцям потрібно було впоратися не тільки з грою, але і з хвилюванням. Для мене це було дуже важливо.

Ми в першому таймі виконували план на гру, перебудовувалися, грали компактно. Ми дивилися багато ігор Арсеналу і намагалися чогось навчитися у їхніх суперників. Не зовсім вийшло вибігати в швидкі атаки, але, в цілому, план витримувався. Пропустили після контратаки і прикро, що пропустили після перерви. Намагалися заспокоїти хлопців у роздягальні, але не допомогло. Потім розклеїлись.

Радує, що забили. Ці забиті м'ячі принесуть впевненість в подальшому. При всій повазі до Арсеналу, будь-які ігри важко програвати. Але цю гру ми все одно можемо занести собі в актив.

Після рахунку 0:4 хлопці розкрилися і почали грати більш вільно. Плюс Арсенал вже не був настільки сконцентрований. Ми просили хлопців, як би не складалася гра, дотримуватися плану, в Арсенала дуже потужна група атаки, але голи були забиті не без наших помилок. Обов'язково їх розберемо", - сказав Сачко.

Раніше повідомлялося, що Ворскла в Лондоні програла Арсеналу з рахунком 2:4.