Мотор здобув перемогу над Целє в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  25 листопада 2018, 20:05
💬 0
👁 80

Український клуб піднявся на п'яте місце у своїй групі, перемігши на власному майданчику словенську команду.

Запорізький Мотор здобув третю перемогу у груповому турнірі чоловічої Ліги чемпіонів. У матчі дев'ятого туру групи В Мотор на своєму майданчику взяв верх над словенським клубом Целє - 36:27.

Серйозну заявку на перемогу підопічні Миколи Степанця зробили в першому таймі, втікши від Целє на 6 м'ячів. Після перерви Мотор довів відрив у рахунку до 10 м'ячів і без проблем зберіг комфортну перевагу.

Перемога над Целє дозволила Мотору піднятися на п'яте місце у групі B. У плей-офф Ліги чемпіонів вийдуть шість найкращих команд.

У наступному турі групового етапу Ліги чемпіонів Мотор 1 грудня на виїзді зіграє з ППД Загреб.

Мотор (Україна) - Целє (Словенія) - 36:27 (18:12)

Мотор: Геннадій Комок, Антон Терехов; Борис Пухівський (45 голів у Лізі чемпіонів), Павло Пачовський (24), Артем Козакевич (33), Айденас Малашінскас (47), Максим Бабічев (24), Жарко Пешевські (14), Захар Денисов (21), Ігор Сорока (16 ), Юрій Кубатко (14), Олексій Шинкель (7), Євген Буйненко (9), Владислав Донцов (5), Матеуш Кус, Сергій Шельменко, Дмитро Дорощук (5).

Турнірна таблиця: ПСЖ - 16, Сегед - 15, Нант - 8, Фленсбург-Хандевітт - 8, Мотор - 7, Целє - 6, Ск'єрн - 6, ППД Загреб - 6.