Хет-трик Циганкова дозволив Динамо розгромити Карпати

iSport.ua,  8 грудня 2018, 16:05
💬 0
👁 492

Київське Динамо у 18-му турі Прем'єр-ліги на виїзді розгромило Карпати з рахунком 4:0. Хет-триком відзначився 21-річний атакуючий півзахисник Віктор Циганков.

Циганков забив у середині першого тайму, а також на початку і наприкінці другого. Ще один м'яч у складі Динамо оформив Микола Шапаренко на 89-й хвилині.

Динамо в цьому році залишилося зіграти лише раз - 13 грудня в Києві кияни прийматимуть чеський Яблонец. При цьому підопічні Хацкевича достроково гарантували собі вихід у плей-оф Ліги Європи.

Карпати - Динамо 0:4

Голи: Циганков, 28, 49, 90+1, Шапаренко, 89;

Карпати: Кучинський - Федецький, Гуйє, Мехремич - Карраскаль, Ербес (Понд, 70), Кльоц, Мякушко (Мірошниченко, 58) - Ді Франко - Швед (Лебеденко, 57), Гуцуляк;

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Сидорчук, Шепелев (Андрієвський, 90+2) - Циганков, Шапаренко, Вербич - Бесєдін (Дуелунд, 90)

Попередження: Ербес, Мехремич, Гуйє, Гуцуляк, Ді Франко - Бесєдін, Шапаренко, Шепелев, Вербич.