iSport.ua,  25 лютого 2019, 23:00
💬 0
👁 146

Українці провели заключний матч у кваліфікації до чемпіонату світу-2019.

Збірна України з баскетболу в овертаймі програла збірній Словенії у заключному матчі кваліфікації до чемпіонату світу-2019 (85:84).

У наших суперників на заключний поєдинок кваліфікації вже не було тиску турнірної відповідальності. Краще в гру увійшли саме українські спортсмени. Кравцов і Бобров реалізували наші перші атаки, поки господарі надто хвилювалися і помилялися. Згодом господарі наздогнали гостей, кілька разів виходили вперед.

У другій чверті українці щільніше опікали суперника і на перерву збірна України вже мала 11 очок переваги. Хід гри змінився до кінця третьої чверті. Балканці стали постійно скорочувати відставання. Після чотирьох хвилин у заключній чверті ми мали тільки 4 очки запасу.

За 3 хвилини до кінця основного ігрового часу словенці вийшли вперед. Ефектно пройшов триочковий із кута від Шпана. Але наші хлопці не хотіли миритися з таким ходом. Данк від Боброва та триочковий Мішули принесли нам 6 очок переваги за 58 секунд до сирени. Господарі билися до останнього. За 1,6 секунди різниця становила 3 ​​очки, і Драгіч таки встиг влучно кинути з-за дуги, перевівши боротьбу в овертайм.

В овертаймі українці спочатку захопили стратегічну перевагу, однак господарі завдяки точним завершальним атакам того ж Шпана вирвали переможний результат.

Словенія - Україна - 85:84 (17:20, 13:19, 18:17, 28:18, 9:8)

Словенія: Ребець (10+9 підбирань +6 передач +3 перехоплення), Хроват (11), З. Драгіч (14+6 підбирань +5 передач +3 перехоплення -5 втрат), Муріч (16+10 підбирань), Коси (12+7 підбирань) - старт; Рупнік (2), Месічек (2), Шантель, Шпан (15), Шкедель (3).

Україна: Лукашов (8+4 передачі), Мішула (8), Пустозвонов (13+6 підбирань), Бобров (11+6 підбирань +4 передачі +2 блок-шота), Кравцов (16+12 підбирань -4 втрати) - старт; Бояркіна (8-5 втрат), Липовий (8 підбирань), Павлов (9), Петров, Санон (7), Близнюк (4).