Ювентус завдяки хет-трику Роналду пробився в 1/4 фіналу ЛЧ

iSport.ua,  12 березня 2019, 23:59
💬 0
👁 286

Туринський Ювентус у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на домашньому стадіоні розгромив мадридський Атлетіко.

Команди підходили до матчу з низкою кадрових проблем: "стара синьйора" змушена була обходитися без Самі Хедіра, Хуана Куадрадо і Дугласа Кости. "Матрасники" ж не могли розраховувати на Дієго Косту, Феліпе Луїса і Люку Ернандеса.

Цей поєдинок обслужив нідерландець Бьорн Кейперс.

Після того, як суддя дав стартовий свисток, Ювентус відразу ж помчав вперед: спочатку Матюїді небезпечно прострілив на ближню штангу на Манджукича, але Маріо не зміг пробити по воротах. Потім Спінаццола віддавав на Блеза, той ударив, проте Облак був на місці. "Стара синьйора" у стартові 5 хвилин навіть гол встигла забити, але Кейперс вгледів фол в атаці, і, порадившись з арбітрами, скасував взяття воріт.

Після активної стартовоъ п'ятихвилинки нічого дійсно небезпечного біля воріт команд не відбувалося: обидві сторони обмінялися дальніми ударами, Атлетіко лічені рази вибіг у контратаку, а Ювентус штурмував ворота Облака навісними передачами, однак все намарно. Але на 27-й хвилині поєдинку кількість переросла в якість: Федеріко Бернардескі навісив з флангу на дальню штангу, а там Кріштіану Роналду продавив Хуанфрана і головою заштовхав м'яч у ворота - 1:0.

"Бьянконері" після голу продовжили атакувати володіння "індіанців": той же Бернардескі небезпечно пробив зі штрафного удару по воротах Яна - м'яч пролетів у лічених сантиметрах над поперечиною. Потім Федеріко після подачі Спінаццоли пробив через себе - теж невлучно. На 43-й хвилині матчу Леонардо навісив на Кріштіану, проте "круглий" розминувся зі штангою. Через дві хвилини К'єлліні після корнера потужно пробив головою під перекладину - воротар гостей тягне. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

Не встиг другий тайм початися, як Роналду вже вистрілив дуплетом: на 48-й хвилині Кріштіану головою пробив після подачі Канселу, Облак, здавалося, витягнув удар, але система визначення голу показала, що м'яч був за лінією - 2:0. Ось уже до чого техніка дійшла!

Після другого пропущеного м'яча мадридці навіть не думали перехоплювати ініціативу в матчі, м'яч був знову під контролем господарів поля. З небезпечних дій "матрацників" можна виділити два дальніх удари Корреа, які пролетіли повз ворота, в той час як "зебри" знову почали тиснути на володіння Облака: Роналду спочатку заробив небезпечний штрафний, проте він пробив у стінку, потім португалець після обрізки Грізманна обіграв двох суперників, але занадто відпустив м'яч.

Хід поєдинку могла змінити помилка Хуанфрана: на 82-й хвилині гри іспанець подарував м'яч Мойзе Кіну, проте молодий форвард, вийшовши на побачення з голкіпером гостей, пробив повз дальню штангу. Однак буквально через чотири хвилини "точку" в матчі поставив КріРо: Бернардескі увірвався в штрафний майданчик, де його штовхнув Корреа, як підсумок - Кейперс призначив пенальті. Чи варто говорити, що португалець холоднокровно розвів воротаря і м'яч у різні кути з 11-метрової позначки? 3:0, хет-трик Кріштіану.

У підсумку "стара синьйора" змогла відіграти розрив у два голи і пробитися до чвертьфіналу, а Роналду нагадав усім, для чого його придбали в Ювентус за шалені гроші (105 млн євро) як для форварда, якому в лютому виповнилося 34 роки.

Ювентус - Атлетіко 3:0 (перший матч - 0:2)

Голи: Роналду, 27, 48, 86 (з пенальті)

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Спінаццола (Дібала, 67) - Джан, П'янич, Матюїді -  Бернардескі, Манджукич (Кін, 80), Роналду

Атлетіко: Облак - Аріас (Вітоло, 77), Хіменес, Годін, Хуанфран - Сауль, Коке, Родрі, Лемар (Корреа, 57) - Мората, Грізманн

Попередження: Федеріко Бернардескі - Хуанфран, Хіменес, Вітоло.