iSport.ua,  26 березня 2019, 19:49
💬 0
👁 156

Незважаючи на нічию, підопічні Ротаня перемогли на Antalya Cup 2019.

Молодіжна збірна України зіграла внічию з командою Латвії в останньому матчі міжнародного турніру Antalya Cup 2019 у Туреччині.

У першому таймі гол нашій збірній подарував динамівець Русин на 15-й хвилині. Після перерви українська команда занадто близько підпустила суперника до своїх воріт. Як підсумок - 11-метровий удар, який, на щастя, зумів парирувати Білик.

Втім, на останній хвилині зустрічі Романчук забив у власні ворота і зафіксував підсумковий рахунок у матчі - 1:1.

Латвія (U-21) - Україна (U-21) 1:1

Голи: Романчук, 90+1 (аг) - Русин, 15.

Україна: Білик - Дубінчак (Ледньов, 61), Вантух, Чеберко, Русин (Сердюк, 46), Козак, Алібеков, Смирний, Семенихін (Романчук, 73), Якимець, Стецьків.

Турнірне становище: 1. Україна - 7 очок (3 матчі) 2. Латвія - 5 (3); 3. Естонія - 4 (2) 4. Казахстан - 1 (3). 5. Македонія - 0 (2).