Якутські школярі одержали доступ до Інтернету
19 березня 2008, 13:15
💬
0
👁
3
В Якутії за два роки реалізації нацпроекта Освіта всі школи отримали нове обладнання, навчальні посібники й доступ в Інтернет, повідомляє Міністерство освіти Якутії.
Відтепер всі загальноосвітні школи Якутії мають комп'ютери й доступ до Мережі.
Окрім того, у рамках реалізації проекту в 2006-2007 роках на придбання ноутбуків, інтерактивних дошок, проекторів та іншого устаткування з республіканського бюджету виділили понад 46,6 млн рублів.