Челсі не зміг обіграти Бернлі, упустивши перевагу в два м'ячі

iSport.ua,  23 квітня 2019, 00:09
💬 0
👁 140

Незважаючи на нічию, підопічні Саррі піднялися на четверту сходинку в таблиці АПЛ.

У матчі 35-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі приймав Бернлі. Матч відбувся на стадіоні Стемфорд Брідж і завершився з рахунком 2:2.

Всі голи були забиті в першій половині зустрічі. У складі господарів по м'ячу забили Н'Голо Канте з передачі Едена Азара на 12-й хвилині і Гонсало Ігуаїн на 14-й хвилині. У гостей відзначилися Джеффрі Хендрік (8) та Ешлі Барнс (24).

Варто відзначити, що обидва голи "сині" пропустили після стандартів. З ними таке сталося вперше із 2017 року.

Після цієї гри Челсі набрав 67 очок і піднявся на четверту сходинку в турнірній таблиці АПЛ. Бернлі, маючи в активі 40 балів, займає 15-е місце.

Челсі - Бернлі 2:2

Челсі: Кепа - Аспілікуета, Крістенсен, Давид Луїс, Емерсон - Канте (Ковачич, 46), Жоржиньйо, Лофтус-Чик - Хадсон-Одоі (Педро, 41), Ігуаїн, Азар

Бернлі: Хітон - Лоутон, Тарковський, Мі, Тейлор - Хендрік, Вествуд, Корк, Макніл - Барнс, Вуд

Попередження: Педро, Ковачич - Хітон.