Барселона на виїзді обіграла Алавес

iSport.ua,  24 квітня 2019, 00:35
💬 0
👁 113

У матчі 34-го туру чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді переграла Алавес із рахунком 0:2. Перемогу каталонцям принесли голи Карлоса Аленьї і Луїса Суареса.

На 54-й хвилині гри Карлос Аленья вивів каталонців уперед. Ще через п'ять хвилин каталонці заробили право на пробиття пенальті. Луїс Суарес пробив з 11-метрової позначки і подвоїв перевагу Барселони.

Каталонці, як і раніше, лідирують в турнірній таблиці Ла Ліги. Алавес залишився на восьмій позиції.

Алавес - Барселона 0:2

Голи: Аленьї, 54, Суарес, 60 (з пенальті)

Алавес: Пачеко - Вігарано, Наварро, Лагуардія, Елі (Твумасі, 71), Дуарте - Ролан (Брашанац, 46), Вакасо, Піна, Хоні (Гвідетті, 81) - Бастон

Барселона: тер Штеген - Семеду (Альба, 70), Піке, Умтіті, Роберто - Відаль, Бускетс, Аленья (Артур, 87) - Дембеле (Мессі, 61), Суарес, Коутіньо

Попередження: Хоні, Наварро, Піна - Коутіньо.