Дзюдоїстка Тарасова упустила бронзову медаль Європейських ігор

iSport.ua,  24 червня 2019, 19:02
💬 0
👁 67

Галина Тарасова поступилася в бронзовому фіналі колишній співвітчизниці. Сьогодні Україна без медалей.

Україна залишилася без медалей в дзюдо в третій день Європейських ігор, які проходять у Мінську.

Близькою до бронзової медалі була Галина Тарасова, яка виступає у ваговій категорії понад 78 кілограмів. У протистоянні за третє місце 26-річна українка зустрічалася з колишньою співвітчизницею Іриною Кіндзерською, яка нині представляє Азербайджан, і швидко провела прийом, за який їй був зарахований ваза-арі. Але, на жаль, Тарасової не вистачило фізично - і вона спершу дозволила Кіндзерській зрівняти рахунок, а потім сама отримала три попередження від рефері і поступилася.

Інші дзюдоїсти в цей день поступилися на більш ранніх етапах: суперважкоатлети Яків Хаммо і Андрій Колесник програли в 1/8 фіналу, а Антон Савицький (100 кг) і Кеджау Ньябалі (90 кг) програли в стартових сутичках в 1/16 фіналу.

Тож у дзюдо на Європейських іграх в України дві медалі - золото Дар'ї Білодід і золото Георгія Зантараї.

Змагання в дзюдо завершаться командним турніром у вівторок, 25 червня.