Зоря впевнено обіграла Будучность у першому матчі кваліфікації ЛЄ

iSport.ua,  25 липня 2019, 23:59
💬 0
👁 478

Луганський клуб успішно стартував у новому сезоні.

Зоря у своєму першому офіційному матчі нового сезону здобула перемогу. В рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганський клуб на виїзді здолав Будучность.

Зі старту поєдинку, який проходив у Подгориці, підопічні Віктора Скрипника заволоділи ініціативою, змусивши господарів грати від оборони.

Свій перший гол Зоря забила на 16-й хвилині зустрічі. Тоді партнери вивели на ударну позицію Артема Громова, який потужним ударом із центру штрафного відкрив рахунок у матчі.

Через кілька хвилин Артем змусив помилитися голкіпера, який під пресингом нашого футболіста не зміг вміло розпорядитися м'ячем. Громов, підхопивши м'яч, відправив його в порожні ворота - 0:2.

До кінця першого тайму Зоря провела кілька небезпечних атак через фланги, але удари Будковського і Громова щоразу блокували захисники.

Будучность вийшла на другий тайм зарядженою на ворота Зорі. Господарі взяли під контроль м'яч, примусивши суперника відійти до свого штрафного. Після одного з розіграшів кутового чорногорський клуб забив, гол на своє ім'я записав Перович. Саме після його удару на 60-й хвилині зустрічі м'яч зрикошетив у ворота від Чеберка.

Будучность не зменшила обороти і продовжила грати в атакувальний футбол, і вже через хвилину знову могла забити. Перович сильно пробив по воротах Зорі, але м'яч пролетів поряд із воротами.

Але останнє слово все ж у цьому матчі було за Зорею. Вийшовши на заміну, Арвеладзе точним ударом із центру штрафного встановив підсумковий рахунок на табло - 1:3!

Матч-відповідь команд відбудеться через тиждень у Запоріжжі.

Будучность - Зоря 1:3
Голи: Перович, 60 - Громов, 15, 19, Арвеладзе, 82.

Будучность: Драгоєвич - Вучич, Міліч, Дам'янович, Болевіч - Мірковіч (Бойович, 77), Стоїлькович, Бакіч (Зарубіца, 46) - Божович (Раічковіч, 46), Перович, Міїч.

Зоря: Шевченко - Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко (Абу Ханна, 85) - Іванисеня - Кочергін, Юрченко (Луньов, 64), Хомченовський - Громов (Арвеладзе, 80), Будковський.