Донбас програв Краковії і не вийшов у фінал Континентального кубка

iSport.ua,  17 листопада 2019, 22:59
💬 0
👁 243

Український хокейний клуб Донбас довів матч до серії булітів, де поступився польській команді

Донецький Донбас поступився ХК Краковії у вирішальному матчі групового турніру Континентального кубка, який завершився у польському Кракові.

Першим шайбу закинули хокеїсти Краковії на 33-й хвилині зусиллями Брінічкі. У заключному періоді Люлька з-за воріт виїхав на п'ятак і з другої спроби зрівняв рахунок. Більше в основний час глядачі закинутих шайб не побачили, не було голів і в овертаймі, на останній хвилині якого поляки не реалізували буліт.

Серію післяматчевих булітів краще виконали господарі, які реалізували три спроби з чотирьох, в той час як гравці Донбасу не зуміли закинути жодної шайби.

Отож, набравши по 5 очок в групі Донбас виявився тією командою, яка за особистими зустрічами поступилася обом своїм опонентам, а це значить - третє непрохідне місце. У Суперфінал кваліфікувалися Німан і Краковія.

Континентальний кубок, група F, 3 тур:

Донбас - Краковія 1:2 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 - Бринічка (Тврдонь, Микула) - 32:01, 1: 1 - Лялька - 43:35, переможний буліт - Ваховець.

Донбас: Горячевських (Дьяченко); Уільсон - Большаков, Матерухін - Белухін - Васильєв; Сильницький - Романенко, Лялька (А) - Карамнов - Коренчук (А); Курбатов - Пангелов-Юлдашев, Подзіньш - Захаров (К) - Никифоров, Яковлєв - Жовнір, Шишлянніков - Карпенко - Костиков.