Біатлон: українець Ткаленко виграв медаль Кубка IBU

iSport.ua,  18 січня 2020, 13:18
💬 0
👁 193

Український біатлоніст фінішував на другому місці в Осрблі.

Український біатлоніст Руслан Ткаленко фінішував другим у гонці переслідування на етапі Кубка IBU в словацькому Осрблі.

Українець стартував шостим після спринту і мав відставання від лідера в 37 секунд. Ткаленко пройшов дистанцію з одним промахом і програв переможцю гонки норвежцю Ендре Стремсгейму 54,3 секунди.

Руслан протягом всієї гонки був у медальній боротьбі і на заключний вогневий рубіж прийшов четвертим. Росіянин Кирило Стрільців і німець Ерік Лессер, що йшли попереду, зробили по два промахи, а Руслану вдалася чиста стійка і на останнє коло наш спортсмен вирушив, маючи 17 секунд запасу над найближчим конкурентом, без труднощів зберігши позицію і завоювавши срібло.