Українські біатлоністи провалили останню гонку перед чемпіонатом світу

iSport.ua,  26 січня 2020, 14:15
💬 0
👁 199

Дмитро Підручний та Артем Прима, мабуть, не встигли відновитися після естафет.

Українські біатлоністи Дмитро Підручний та Артем Прима невдало провели мас-старт на шостому етапі Кубка світу, який закінчується в Поклюці.

Якщо на стрільбі наші біатлоністи були не гірші за інших, то ходом обидва програвали багато - позначилося, що в горах вони стартували три дні поспіль.

В результаті Підручний з трьома промахами посів 28-е місце, а Прима зробив на один промах більше і зайняв на одне місце нижче. Фактично, наші біатлоністи зуміли виступити тільки краще від білоруса Сергія Бочарнікова.

Переможцем гонки став француз Кантен Фійон Майї. Прикро на фініші Мартену Фуркаду, який після останньої стрільби вийшов другим з 10 секундною перевагою, але на останньому колі дозволив себе дістати, а на фініші програти спринт Бенедикту Доллю, Йоханнесу Бе і Ветле-Сьястад Крістіансену. Мартен Фуркад завершив гонку п'ятим, хоча другому місцю програв всього 0,8 секунди.

Для чоловіків етап Кубка світу в Поклюці завершено - далі чемпіонат світу, який в італійському Антхольці стартує вже 13 лютого.