Динамо здобуло розгромну перемогу на старті другого збору

iSport.ua,  5 лютого 2020, 19:15
💬 0
👁 369

Перший контрольний матч на другому зборі київське Динамо завершило великою перемогою над Олімпією.

Київське Динамо здобуло перемогу над Олімпією на старті другого збору, який почався в турецькому Беліку.

Ще до перерви Динамо вдалося двічі відзначитися в чужих воротах. На 10 хвилині Бульяський з центру штрафного майданчика зміг заштовхати м'яч у лівий нижній кут через групу захисників. У середині першого тайму Вербич відправив м'яч під дальню штангу, отримавши розрізану передачу від Сидорчука.

У другому таймі Динамо продовжувало впевнено вести хід поєдинку навіть у ті хвилини, коли його футболісти не мали м'яча в ногах.

Замість Соля в атаку вийшов Назарій Русин, який майже відразу скористався помилкою голкіпера Орбанича під час виносу м'яча зі штрафного, вдало підставив корпус під передачу суперника, після чого рикошет відправив м'яч у порожні ворота.

Карлос Де Пена ударом зі штрафного в ліву дев'ятку довів перевагу киян до великого, а завершив розгром Романчук, якому вдалося з лінії воротарської розстріляти ворота суперників.

Наступний контрольний поєдинок київського Динамо зіграє з норвезьким Стремсгодсетом 6 лютого. Початок о 16:00.

Динамо - Олімпія 5:0

Голи: Буяльський, 10, Вербич, 27, Русин, 54, Де Пена, 81, Романчук, 90.

Динамо (стартовий склад): Бущан - Кендзьора, Попов, Кадірі, Миколенко - Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Вербич, Буяльський - Соль.