Українські хокеїсти програли Казахстану в олімпійській кваліфікації

iSport.ua,  6 лютого 2020, 17:50
💬 0
👁 297

Наші хокеїсти розгромно поступилися головному претендентові на перемогу в групі.

Збірна України з хокею розгромно програла Казахстану в стартовому матчі відбірного турніру на Олімпіаду-2022 - 1:8.

Статус фаворита збірна Казахстану підтвердила вже в першому періоді, коли її нападники п'ять разів засмутили суперника, а наша команда на це змогла відповісти лише голом Сергія Бабіна на 15-й хвилині.

У другому періоді також домінував Казахстан, але голів сталося всього два. Ще одна шайба у воротах України виявилася в третьому періоді, наші ж не зуміли при цьому закинути жодного разу.

Всі шайби були закинуті в рівних складах.

В іншому матчі групи Польща розгромила Нідерланди з рахунком 8:0.

Саме з Польщею зіграє наша команда в п'ятницю, 7 лютого. Для продовження боротьби за путівку на Олімпіаду -2022 Україні потрібно займати перше місце в групі.

Україна - Казахстан 1:8 (1:5, 0:2, 0:1)

Шайби: 0:1 - Шевченко (Маклюк, Акользін) - 3:43, 0:2 - Пєтухов (Орєхов) - 7:35, 0:3 - Метальников (Діц, Шестаков) - 8:27, 0:4 - Старченко (Вовк, Міхайліс) - 12:58 1:4 - Бабинець (Буценко, Благой) - 14:56, 1:5 - Жайлауов (Діц) - 17:39, 1:6 - Діц (Шестаков) - 32:56 , 1:7 - Шестаков (Діц) - 34:40, 1:8 - Орєхов (Жайлауов) - 51:06.

Воротарі: Кучер (Гордюшин - з 8:27 до 40:00) - Карлссон.

Кидки: 13:60 (4, 0, 9 - 22, 27, 11)

Штраф: 4: 2 (0, 2, 2 - 0, 0, 2)