iSport.ua,  11 липня 2020, 18:25
💬 0
👁 224

Через дощ кваліфікацію довелося розпочати на 46 хвилин пізніше.

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон став переможцем кваліфікації другого етапу чемпіонату Формули-1 сезону-2020 року - Гран-прі Штирії.

Через сильний дощ організаторам довелося скасувати третю практику, а кваліфікація розпочалася на 46 хвилин пізніше.

Через мокру трасу вже перша частина кваліфікації не обійшлася без неприємностей - Грожан вилетів в гравій, а Джовінаццо на швидкому колі зачепив бар'єр. Мокра траса частково стала причиною низького результату Леклера, який став 11-м і не потрапив до фінальної частини кваліфікації.

За перемогу в кваліфікації боролися три пілоти - Хемілтон, Боттас і Ферстаппен обмінювалися кращими колами, але у вирішальній спробі Макс уткнувся в машину Феттеля, що поверталася на піт-лейн - і його розвернуло.

Несподівано високий результат показав Сайнс, для якого третє місце - кращий результат в кар'єрі в кваліфікації. Валттері Боттас став четвертим.

Результати кваліфікації Гран-прі Штирії.

Нагадаємо, гонка відбудеться в неділю, 12 липня. На нашому сайті буде доступна онлайн-трансляція Гран-прі Штирії, яка розпочнеться о 16:00.