iSport.ua,  12 липня 2020, 19:00
💬 0
👁 377

Дублі Завійського і Дегтярьова принесли донеччанам несподівану перемогу.

Донецький Олімпік несподівано розгромив Маріуполь, який претендує на плей-офф за Лігу Європи, в матчі 30-го туру чемпіонату України.

Вже на 8-й хвилині Завійський після передачі Романовського втік один на один з голкіпером і пробив під поперечину, а через п'ять хвилин Дегтярьов в підкаті вибив м'яч з-під ніг Гальчука - 0:2.

Маріупольці після такого нокауту швидко прийшли в себе і цілком могли не тільки відіграти один м'яч, але і зрівняти рахунок. Кулаков втік майже один на один з воротарем, але з гострого кута не влучив у ворота. Були моменти у Федорчука, Кулакова та Горбунова.

Але замість цього на 28-й хвилині гості відзначилися втретє. Зотько потужно "вистрілив" зі штрафного і м'яч після серії рикошетів опинився у Завійського. Тарас з близької відстані переграв Гальчука.

Другий тайм почався з атак маріупольців. Намагалися забити Кулаков, Кащук, Мишнєв, але знову забив Олімпік - Дегтярьов замкнув навіс Романовського.

Лише після цього на 66-й хвилині Мишнєв акуратним ударом головою в дальній кут один м'яч відквитав. На більше господарів не вистачило.

За два матчі до кінця чемпіонату Маріуполь на п'ять балів випереджає Ворсклу в боротьбі за восьму сходинку, яка дозволить взяти участь в плей-офф за єврокубки.

Маріуполь - Олімпік 1:4

Голи: Мишнєв, 65 - Завійський, 8, 30, Дегтярьов, 14, 54

Маріуполь: Гальчук - Чоботенко, Яворський (Кащук, 46), Биков - Полегенько, Федорчук (Чех, 66), Ігнатенко (Чурко, 46), Горбунов (Кирюханцев, 66) - Мишнєв - Топалов (Путря, 76), Кулаков

Олімпік: Альімі - Кравченко, Зотько (Лук'янчук, 68), Литвин, Снурніцин - Завійський (Політило, 59), Вербний (Гошкодеря, 59), Кравчук - Чогадзе, Романовський (Балашов, 69) - Дегтярьов (Шахаб, 68)

Попередження: Литвин