Лестер розгромив Зорю в дебютному матчі Ліги Європи

iSport.ua,  22 жовтня 2020, 23:57
💬 0
👁 160

"Лисиці" без проблем виграли в першому турі єврокубкового турніру. Зоря повертається в Україну ні з чим.

У матчі першого туру групового етапу Ліги Європи англійський Лестер на своєму полі приймав луганську Зорю. Для "лисиць" цей поєдинок був дебютним у Лізі Європи, в той час як підопічні Скрипника вже грали на груповій стадії, однак навіть досвід в єврокубках не давав луганчанам переваги в цій зустрічі. А колектив Роджерса впевнено довів свій статус фаворита матчу.

Зоря, хоч і грала проти представника однієї з найсильніших ліг Європи, розпочала зустріч вельми впевнено - хороша позиційна гра, непогані передачі і забігання вперед і дійсно відмінні моменти. Вже на 3-й хвилині зустрічі Юрченко завдав удару з дальньої дистанції, але вище воріт.

Лестер розгромив Зорю / Джерело: Getty Images

Все той же Юрченко створював моменти біля штрафної суперника і сам був кілька  разів близький до ударів у  ворота, але проблема була в тому, що або не вистачало точності, або гравці Лестера перехоплювали м'яч, або Шмейхель рятував свої ворота.

Вся гра Зорі почала сипатися після першого пропущеного м'яча - на 29-й хвилині зустрічі Барнс зважився на удар із-за меж штрафного, але влучив у каркас воріт, м'яч відскочив недалеко від воріт, де в оточенні гравців Зорі Медісон знайшов спосіб пробити у ворота - 1:0.

Такий, загалом  безглуздий гол, вибив Зорю з колії - почалися помилки, дурні втрати м'яча і обрізки при передачах. Але все ж підопічні Скрипника продовжували боротися, а за кілька хвилин до перерви Шмейхель і зовсім "подарував" Зорі шикарний момент - голкіпер, перебуваючи на лінії штрафного, невдало вибив м'яч в центр поля, який перехопив Юрченко і в дотик віддав на Іванисеня. Дмитро перекинув через Шмайхеля м'яч, але не влучив у площину воріт.

Зате "лисиці" забили Зорі гол в роздягальню - на 45-й хвилині Іхеаначо під пресингом п'ятою віддав пас на Барнса і той спокійно добіг до штрафної, де вже один на один переграв Шевченка. 2:0 - саме з таким рахунком команди пішли відпочивати.

На старті другої половини зустрічі господарі поля практично відразу взяли м'яч під свій контроль і почали диктувати супернику темп гри, постійно пресингуючи на чужій половині поля. За 20 хвилин другого тайму Лестер створив близько 4-5 непоганих моментів, а ось у Зорі таких було тільки кілька.

Наставники почали робити заміни і випускати "свіжу кров", а потім Лестер забив, але не без допомоги Іванисеня - українець припустився грубої помилки біля своєї штрафної, зробивши пас під удар Іхеаначо, який впевнено скористався своїм шансом - 3:0. Після третього пропущеного м'яча Зоря остаточно втратила ту чіткість дій, яка була на старті матчу. Лестер продовжував атакувати, а луганчани, хоч і намагалися кілька  разів огризнутися, так і не змогли забити хоча б раз.

Отож, Лестер здобуває свої перші три очки в Лізі Європи, а Зоря повертається в Україну ні з чим. У наступному турі підопічні Скрипника прийматимуть на своєму полі Брагу, а Лестер відправиться в гості до АЕКу. Ці поєдинки відбудуться 29 жовтня.

Лестер - Зоря - 3:0

Голи: Медісон, 29, Барнс, 45, Іхеаначо, 67.

Лестер: Шмейхель - Кастань (Джастін, 82), Фофана, Еванс (Морган, 81), Фукс - Менді - Медісон (Ундер, 65), Тілеманс (Чаудрі, 71), Прат, Барнс - Іхеаначо (Перес, 71).

Зоря: Шевченко - Фаворов (Руфаті, 76), Вернидуб, Цвек, Хомченовський (Циганікс, 76) - Інанісеня - Юрченко, Кочергін (Гринь, 85) - Назарин - Луньов (Гладкий, 65), Кабаєв (Перович, 65).

Попередження: Тілеманс - Кабаєв, Вернидуб.