Маріуполь відкрив тур УПЛ перемогою над Львовом

iSport.ua,  27 листопада 2020, 21:29
💬 0
👁 110

Маріуполь здобув перемогу над Львовом у стартовому матчі 11-го туру чемпіонату України з рахунком 3:1.

Гості вже на 12-й хвилині відкрили рахунок зусиллями Данила Сікана, а в середині тайму гол Дмитра Мішнєва дозволив Маріуполю піти на перерву з комфортною перевагою.

У другому таймі до розгромного рахунок довів Олег Очеретько. Львів'янам вдалося відповісти лише голом престижу після удару головою Маруана Міхоубі.

Маріуполь перервав чотириматчеву серію без перемог і піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці, тоді як Львів іде на передостанній позиції.

ПФК Львів - Маріуполь 1:3

Голи: Міхоубі, 73 - Сікан, 12, Мішнєв, 34, Кулаков, 60

ПФК Львів: Костик - Міхоубі, Романчук, Махмутович - Якимець, Айнсалу (Чиряк, 58), Шина, Казлаускас (Клименчук, 68) - Грисьо, Захарків (Філіпе, 69) - Нич.

Маріуполь: Кудрик - Стасюк, Муравський, Чоботенко, Горбунов (Кірюханцев, 71) - Очеретько (Чех, 63), Петерман, Танковський, Мішнєв - Бондаренко (Топалов, 55) - Сікан (Кулаков, 56).

Попередження: Романчук, Міхоубі, Махмутович, Філіпе - Муравський, Петерман

На 88-й хвилині був видалений Максим Чех (Маріуполь) через грубе порушення.