iSport.ua,  30 листопада 2020, 20:12
💬 0
👁 165

Підопічні Багатскіса достроково кваліфікувалися в основну частину турніру.

Збірна України обіграла команду Австрії в четвертому турі відбору на чемпіонат Європи-2022. Зустріч пройшла на арені Стожице в Любляні (Словенія) і завершилася з рахунком 70:67 на користь команди Айнарса Багатскіса.

У перших двох чвертях українці багато помилялися, не потрапляли з непоганих позицій і втрачали м'яч. При цьому стартові десять хвилин залишилися за командою Багатскіса. У другій чверті австрійці перехопили ініціативу - 13:16.

Після великої перерви Україна все ж змогла намацати свою гру. Вирішальна чверть була за Австрією, але українці зберегли свою перевагу у три очки.

Найрезультативнішим у складі нашої команди був Олександр Мішула, який заробив 20 очок. В австрійців найбільшу кількість очок набрав Бенедикт Гуттл (16).

Завдяки цій перемозі український колектив достроково завоював путівку на турнір.

Україна - Австрія 70:67 (16:14 13:16, 21:15, 20:22)

Україна: Лукашов (14+5 підбирань), Шундель (3-4 втрати), Липовий (8+5 передач), Петров (4+10 підбирань +4 передачі), Герун (8+8 підбирань) - старт; В'ячеслав Бобров (4 втрати), Павлов (6), Кравцов (2+5 підбирань), Санон (2), Мішула (20), Зотов (3).

Австрія: Вуйошевіч (15+4 передачі +3 перехоплення), Мурат (3), Гюттль (16), Огунсіпе (7), Махалбашіч (11+7 підбирань +9 передач +5 перехоплень -4 втрати) - старт; Шрайнер (4), Ламешіч (4), Фрідріх (3), Ерсек (4), Дув'єр.

Нагадаємо, що перший матч з австрійцями, який пройшов у лютому, Україна виграла з результатом 88:73.