iSport.ua,  6 грудня 2020, 23:39
💬 0
👁 170

"Червоні" відправили чотири голи у ворота суперника.

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль на своєму полі здобув велику перемогу над Вулверхемптоном (4:0).

Рахунок у цьому поєдинку відкрив Мохамед Салах, який відправив м'яч у ворота Патрісіу на 24-й хвилині зустрічі.

Усі наступні голи були забиті вже у другому таймі - спочатку відзначився Джорджиніо Вейналдум, потім Жоель Матіп, а остаточну крапку поставив захисник "вовків" Ноель Семеду, який відправив м'яч у власні ворота.

Після 11-ти турів Ліверпуль займає другий рядок у турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 24 очки. Стільки ж і у Тоттенхема, який наразі лідирує. Що стосується Вулверхемптона, то команда розташувалася на десятій позиції, набравши 17 балів.

Ліверпуль - Вулверхемптон 4:0
Голи: Салах, 24, Вейналдум, 58, Матіп, 67, Семеду, 77 (автогол)

Ліверпуль: Келлехер - Н. Вільямс (Александер-Арнольд, 68), Матіп, Фабіньйо, Робертсон - Джонс, Хендерсон (Кейта, 81), Вейналдум - Салах, Фірміно (Жота, 73), Мане.

Вулверхемптон: Патрісіу - Семеду, Болі, Коуді, Марсал - Моутіньйо, Невеш (Сілва, 60), Дендонкер - Траоре, Поденсе (Аіт-Нурі, 71), Нету (Вітіну, 79).

Попередження: Н. Вільямс - Моутіньйо.