Шепелєв: Селезньова повинні були видаляти в першому таймі

iSport.ua,  13 грудня 2020, 13:33
💬 0
👁 625

Хавбек киян залишився незадоволений суддівством у матчі проти Колоса.

Півзахисник київського Динамо Володимир Шепелєв прокоментував своє видалення в поєдинку 13-го туру УПЛ проти Колоса (2:2).

"За кілька секунд до мого фолу Селезньов порушив правила і йому не дали картку, яка повинна була стати другою для нього. Я ж хотів відібрати м'яч у суперника і наступив йому на ногу. Можливо, на камері це виглядало як грубий фол, але насправді я ледве торкнувся його. Арбітр спочатку дав мені жовту і не хотів дивитися повтор, але потім йому підказали в навушник. В результаті він дивився в повному обсязі момент, а тільки акцентував увагу на моєму порушенні.

Селезньов постійно сперечався з усіма, його взагалі повинні були видаляти в першому таймі. У підсумку він заробив пенальті, а потім ще й мене видалили. Вважаю, щодо нашої команди вчинили несправедливо", - наводить слова Шепелєва офіційний сайт Динамо.

Також Шепелєв розповів про що на підвищених тонах говорили Шапаренко і Селезньов у першому таймі.

"Коля йому сказав, що він дуже сильно вдарив його, на що Селезньов відповів, що нічого серйозного там не було. Насправді, полетів з прямої ноги", - додав Шепелєв.

На нашому сайті можна подивитися відео голів та огляд матчу Динамо - Колос.