Хімік програв Харківським Соколам, та пройшов у Фінал восьми Кубка України

iSport.ua,  17 грудня 2020, 21:33
💬 0
👁 85

Чинний переможець Кубка України пройшов далі за підсумками двох матчів.

Харківські Соколи обіграли Хімік у другому матчі 1/8 фіналу Кубка України, але саме чинний переможець пройшов до чвертьфіналу турніру.

Зустріч у Харкові Хімік починав з перевагою в 42 очки після першого матчу, проте господарі майданчика вирішили не здаватися і провели гідний бій.

Перша чверть залишилася за гостями, а в другій господарям вдалося скоротити відставання. Хімік втримав перевагу в рахунку і в третій чверті, але в четвертій розслабилися, за що і поплатилися.

Харківські Соколи здобули перемогу з рахунком 90:76, ​​але відіграти у Хіміка 42 очки переваги їм не вдалося.

Кубок України. 1/4 фіналу, матч-відповідь

Харківські Соколи - Хімік 90:76 (16:26 21:17, 22:21 31:12). Перший матч - 56:98

Харківські Соколи: Граф (20+7 підбирань+4 передачі), Бояркіна (2+5 передач), Боггс (17), Шевченко (2+6 підборів), Чумаков (23+6 підбирань) - старт; Мусієнко (4), Немцу, Денді (2+8 підбирань), Тарасенко (20+5 підбирань).

Хімік: Ковляр (6+4 передачі), Марченко (7), Клевзуник (3), Войналович (13+6 підбирань), Нельсон (19+7 підбирань) - старт; Рябчук, Салліван (10+5 передач), Мироненко (15), Зотов (3).

Таким чином, Хімік став останнім учасником Фіналу восьми, де в 1/4 фіналу зустрінеться з Черкаськими Мавпами. В інших парах Запоріжжя зіграє з Київ-Баскет, Миколаїв з Дніпром, а Будівельник зустрінеться з Прометеєм.