iSport.ua,  18 січня 2021, 07:00
💬 0
👁 19

Баски виграли титул завдяки голу Вільямс у додатковий час.

Барселона поступилася Атлетіко в фінальному поєдинку Суперкубка Іспанії. Зустріч, що пройшла в Севільї, завершилася з рахунком 3:2 на користь басків.

Першими забили каталонці. На 40-й хвилині Антуан Грізманн прострілив з близької дистанції і вразив ворота суперника. Радість "синьо-гранатових" тривала недовго. Через дві хвилини Оскар Де Маркос завдав гольовий удар точно в лівий кут воріт тер Штегена.

На початку другого тайму Атлетик вийшов вперед завдяки голу Рауля Гарсії. На 77-й хвилині Грізманн оформив дубль і зрівняв рахунок.

Команди не змогли визначити переможця в основний час, і гра продовжилася в екстра-таймах.

На 93-й хвилині Іньякі Вільямс вивів Атлетик вперед. Цей м'яч виявився переможним. Варто відзначити, що на 120-й хвилині лідер каталонців Ліонель Мессі отримав червону картку за поштовх суперника.

Нагадаємо, що в півфіналі Барселона в серії пенальті переграла Реал Сосьєдад (1:1), а Атлетик вибив мадридський Реал (2:1).

Барселона - Атлетик 2:3

Голи: Грізманн, 40, 77 - Де Маркос, 42, Вільялібре, 90, Вільямс, 93.

Барселона: Тер Штеген - Альба, Ленгле (Трінкал, 105), Араухо, Дест (Мінгеса, 46) - Де Йонг, Бускетс (Пуч, 95), Педрі - Дембеле (Брейтвеєй, 88), Грізманн, Мессі.

Атлетик: Симон - Баленсіага (Лекуе, 85), Мартінес (Нуньєс, 94), Єрай, Капа (Беренгер, 80) - Муніаїн, Венседор (Весга, 82), Дані Гарсія, Де Маркос - Вільямс (Морсільо, 106), Рауль Гарсія (Вільялібре, 83).

Попередження: Ленгле, 11, Альба, 115 - Дані Гарсія, 67, Вільялібре, 110, Морсільо, 111.

Вилучений: Мессі, 120.