Шахтар - Сілекс 4:1 Відео голів та огляд товариського матчу

iSport.ua,  26 січня 2021, 15:41
💬 0
👁 113

Вашій увазі - найяскравіші моменти зустрічі.

В рамках заключного матчу на підготовчому зборі в Туреччині донецький Шахтар розгромив македонський Сілекс (4:1).

Суперник "гірників" вийшов вперед у кінці першого тайму завдяки голу Тантуровського.

Уже в другій половині зустрічі донецький клуб почав реалізувати свої моменти. Спочатку рахунок у поєдинку зрівняв Алан Патрік, а потім швидкими голами відзначилися Віктор Корнієнко та Тарас Степаненко.

Крапку в матчі встановив Додо, який відправив четвертий м'яч у ворота Сілекса в компенсований час до другого тайму.

Вашій увазі - відео голів та огляд матчу Шахтар - Сілекс:

Шахтар - Сілекс 4:1

Голи: Алан Патрік, 55, Корнієнко, 65, Степаненко, 69, Додо, 90+1 - Тантуровський, 42.

Шахтар (1-й тайм): П'ятов (к) - Болбат, Вітао, Хочолава, Матвієнко - Майкон - Мудрик, Марлос, Маркос Антоніо, Соломон - Мораес.

Шахтар (2-й тайм): Трубін - Корнієнко (Сіпріано, 79), Кривцов, Бондар, Додо, Степаненко (к), Патрік, Судаков, Фернандо, Тете, Дентіньо.