iSport.ua,  14 лютого 2021, 18:39
💬 0
👁 69

Підопічні Плеханова здобули 15-ту перемогу в поточному розіграші Суперліги.

Запоріжжя здолало Миколаїв в останньому матчі ігрового тижня Суперліги. Зустріч, яка пройшла в "бабле" в Кам'янському, завершилася з рахунком 93:84 на користь команди Плеханова.

За підсумками першої чверті гравці Запоріжжя набрали на дев'ять очок більше від суперника. У другій десятихвилинці перемогу з мінімальним відривом святкували "корабели" - 21:20.

Третя чверть завершилася з рахунком 23:21 на користь Запоріжжя, а в четвертій перемогу здобув Миколаїв.

Запорізька команда виграла 15-й матч в сезоні і втретє обіграла "корабел". Найрезультативнішим гравцем матчу став Джош Форчун (Запоріжжя) - 26 очок.

Миколаїв - Запоріжжя 84:93 (19:28, 21:20, 21:23, 23:22)

Миколаїв: Едріан (24 очка + 10 підбирань + 4 передачі), Омоера (16 + 4 передачі), Колтер (12 + 10 передач), Дубоненко (10) Конате (7) - старт, Приймак (8), Лихий (3) , Заплотинська (2), Едж (2), Хохоник (0), Бодна (0).

Запоріжжя: Форчун (26 + 5 підбирань + 4 передачі), Мальчевський (11), Тихонов (10 + 5 підбирань), Кеффі (11 + 11 передач), Сизов (8 (- старт, Маяускас (16) Грицак (9 + 7 підбирань), Міхєєв (3), Титов (0).