Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал Australian Open

iSport.ua,  15 лютого 2021, 06:23
💬 0
👁 320

Найкраща українська тенісистка зупинена американкою Пегулою в 1/8 фіналу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал Australian Open-2021.

У матчі четвертого кола Світоліна, посіяна під 5-м номером, програла американці Джесіці Пегулі - 4:6, 6:3, 3:6.

Українка невдало розпочала матч і в першому сеті у неї не було жодного брейкпоїнта, тоді як Пегулі вистачило реалізувати один з чотирьох в сьомому геймі.

У другому сеті американка стала більше помилятися, чим скористалася Світоліна і забрала сет на свою користь, але в третьому ситуація повернулися до того, що було на початку гри.

У вирішальному сеті Пегула лідирувала з брейком 4:1, Світоліній вдалося скоротити відставання до 3:4, але потім українка втратила ще один гейм на своїй подачі.

У четвертому матчболі Пегула оформила дебютну для себе перемогу над тенісисткою з топ-10, а також перший в кар'єрі чвертьфінал турніру Великого шолома.

Гра тривала 1 годину 58 хвилин. На рахунку Світоліної 4 ейси, 3 подвійні помилки і 3 реалізованих брейк-поїнти з 7, тоді як у Пегули 4 ейси, 2 подвійні помилки і 4 з 14 реалізованих брейк-поїнтів.

За місце в півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії Пегула побореться зі співвітчизницею Дженніфер Брейді.