Хет-трик і асист Яремчука допомогли Генту розбити Мускрон

iSport.ua,  16 лютого 2021, 00:15
💬 0
👁 511

Український нападник "буйволів" Роман Яремчук вийшов на поле в стартовому складі і взяв участь у всіх гольових комбінаціях своєї команди.

Гент дома добув розгромну перемогу над Мускроном (4:0) в матчі 26-го туру чемпіонату Бельгії.

На 28-й хвилині Яремчук відкрив рахунок в матчі - форвард отримав пас в штрафний і відразу ж завдав удару по воротах суперника.

На 70-й хвилині українець став автором гольової передачі.

На цьому наш співвітчизник не зупинився. У кінцівці зустрічі він оформив дубль.

А  на першій компенсованій до другого тайму хвилині Яремчук став автором хет-трику.

У поточному сезоні футболіст провів за Гент 29 матчів у всіх турнірах, в яких забив 16 голів і віддав п'ять результативних передач. Його контракт з бельгійським клубом діє до 2023 року.

Раніше повідомлялося, що Яремчук голом допоміг Генту вийти в чвертьфінал Кубка Бельгії.