Зоря в меншості здобула виїзну перемогу над Шахтарем

iSport.ua,  28 лютого 2021, 19:00
💬 0
👁 489

Перемогу луганчанам приніс гол Іванисеня на 95-й хвилині.

Зоря здобула перемогу над Шахтарем у поєдинку 16-го туру чемпіонату України. Зустріч пройшла в Києві на стадіоні Олімпійський і завершилася з рахунком 1:0 на користь "мужиків".

Незважаючи на велику кількість моментів, в першому таймі команди так не змогли розпечатати ворота один одного.

На 79-й хвилині Зоря залишилася в меншості - суддя видалив Жуніньо за грубий фол. Втім, видалення абсолютно не збентежило луганчан.

На 95-й хвилині Аллахьяр вибіг в швидку контратаку, віддав точну передачу на Іванисеню, а той відразу ж переправив м'яч у ворота суперника.

Шахтар зазнав першої поразки в поточному сезоні УПЛ. За підсумками 16 турів "гірники" посідають друге місце в турнірній таблиці, набравши 33 очки. Зоря піднялася на третю сходинку - 29 балів.

Шахтар - Зоря 0:1

Гол: Іванисеня, 90 + 5.

Шахтар: Трубін - Додо, Віта, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон - Тете (Соломон, 77), Марлос, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 65), Тайсон - Мораес.

Зоря: Василь - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Жуніньо - Юрченко (Циганікс, 81), Назарин, Кочергін (Хомченовський, 13) - Кабан (Іванисеня, 73), Гладкий (Шахаб, 72), Сайядманеш.

Попередження: Алан Патрік - Назарин.

На 79-й хвилині був видалений Жуніньо (Шахтар) (грубе порушення).