Швед відзначився гольовою передачею за Мехелен у Кубку Бельгії

iSport.ua,  4 березня 2021, 21:25
💬 0
👁 127

Клуб українця не зумів вийти в півфінал турніру.

В рамках 1/4 фіналу Кубка Бельгії Мехелен на виїзді крупно поступився Генку (1:4).

Генк у перші десять хвилин відзначився двома забитими голами, а на 64-й хвилині мав перевагу в три голи.

У другому таймі на полі з'явився український вінгер гостей Мар'ян Швед, який на 82-й хвилині виконав гольову передачу на Керима Мрабті (1:3). Проте в кінцівці зустрічі Мехелен пропустив ще один м'яч.

Генк - Мехелен 4:1
Голи: Торстведт, 2, Муньос, 10 Торстведт, 64, Бонгонда, 85 - Мрабті, 82

Генк: Вандевордт, Лукумі, Муньос, Куеста, Артеага, Ойен (Бонгонда, 75), Грошовскі, Торстведт (Тома, 85), Хейнен, Іто, Дессерс.

Мехелен: Кауке, Уелш, Бато (Вранкс, 46), Бейкер, Пер, Схофс (Дефур, 79), Хайреманс (Швед, 46), Сторм (де Камарго, 46), Мрабті, Дрейф (Кайя, 75), Ванлерберге.

Попередження: Вранкс (87).

Після цього матчу на рахунку Шведа чотири голи і дві гольові передачі в 15 матчах за Мехелен у всіх турнірах.