iSport.ua,  7 березня 2021, 21:12
💬 0
👁 281

Підопічні Косенка зазнали другої поразки у кваліфікації.

Збірна України з футзалу програла вдома Хорватії в матчі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2022.

Після виїзної поразки хорватам, "синьо-жовті" в Запоріжжі зазнали розгромної поразки 2:7.

Перший тайм завершився внічию 2:2 - у підопічних Олександра Косенка забили Петро Шотурма (9-а хвилина) і Роман Зварич (19). А ось після перерви забивали тільки гості.

У квітні українці двічі зіграють проти датчан і раз проти Албанії.

Україна - Хорватія - 2:7

Голи: Шотурма (11, пен.), Зварич (12) - Матошевіч (9), Маринович (15, 23, 35), Еловчіч (31), Канюх (32), Сухов (39, автогол)

Україна: Ципун, Сухов - Малишка, Журба, Педяш, Кузь - Єрьомін, Микитюк, Н. Грицина, М. Грицина, Фаренюк, Корсун, Шотурма, Зварич