Манчестер Сіті із Зінченком пробився до півфіналу Кубка Англії

iSport.ua,  20 березня 2021, 21:33
💬 0
👁 253

"Городяни" здобули непросту перемогу над Евертоном.

Манчестер Сіті здолав Евертон у поєдинку 1/4 фіналу Кубка Англії. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь "городян".

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів. У другій половині зустрічі голами відзначилися півзахисники "городян" Кевін Де Брюйне й Ілкай Гюндоган.

Український фулбек гостей Олександр Зінченко потрапив у стартовий склад і провів на полі всі 90 хвилин.

Манчестер Сіті став другим півфіналістом поточного розіграшу Кубка Англії. Раніше в 1/2 фіналу пройшов Саутгемптон.

Евертон - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Гюндоган, 84, Де Брюйне, 90.

Евертон: Віржіні - Холгейт (Івобі, 87), Міна, Годфрі - Коулмен, Гомеш, Аллан, Дінь - Сігурдссон - Кальверта-Льюън, Рішарлісон.

Ман Сіті: Штеффен - Уокер, Ляпорт, Діаш, Зінченко - Сілва (Марез, 64), Фернандіньйо, Гюндоган (Родрі, 89), Стерлінг (Де Брюйне, 79), Жезус, Фоден.

Попередження: Аллан, 23, Гомеш, 75 - Фернандіньйо, 57.