Туреччина сенсаційно обіграла Нідерланди в першому матчі відбору ЧС-2022

iSport.ua,  24 березня 2021, 21:24
💬 0
👁 190

Збірна Туреччини відправила чотири м'ячі у ворота суперника, а пропустила лише двічі.

У матчі першого туру кваліфікації ЧС-2022 збірна Туреччини на своєму полі сенсаційно обіграла Нідерланди з рахунком 4:2.

Господарі відкрили рахунок уже на 15-й хвилині зустрічі завдяки точному удару Бурака Їлмаза, вже через 19 хвилин він оформив дубль, реалізувавши пенальті. Більше в першому таймі голів не було.

На старті другої половини зустрічі турки шокували суперника, знову забивши гол, - Хакан Чалханоглу відправив м'яч у сітку після передачі Умута Мераша, зробивши рахунок на табло 3:0.

Однак гості не впали у відчай і все ж зуміли забити двічі за дві хвилини - спочатку відзначився Даві Классен, а потім ворота Чакира вразив Люк де Йонг.

Уже здавалося, що Нідерланди близькі до камбека, але тут Їлмаз знову забив, збільшивши перевагу господарів. У компенсований час гості могли відіграти один м'яч, але Депа не зумів переграти воротаря, пробиваючи пенальті.

Таким чином, збірна Туреччини набрала перші три очки в рамках відбору на чемпіонат світу.

Туреччина - Нідерланди 4:2
Голи: Їлмаз, 15, 34 (пен.), 81, Чалханоглу, 46 - Клаассен, 75, Л. де Йонг, 77.

Туреччина: Чакир - Челік, Кабак, Сеюнджю, Мераш - Туфан (Антальялі, 64), Йокушлу, Чалханоглу (Унал, 78) - Караман (Айхан, 78), Їлмаз (Тюрюч, 90), Язиджі (Еркін, 64).

Нідерланди: Крул - Тете (Думфріс, 69), де Лігт, Блінд (Гравенберх, 82), Вейндал (ван Анхольт, 82) - де Роон (Л. де Йонг, 62), Вейналдум, Ф. де Йонг - Бергхейс, Депа, Мален (Клаассен, 69).

Попередження: Караман, Туфан, Їлмаз, Мераш, Кабак - Вейналдум.

На 90+5-й хвилині Мемфіс Депай (Нідерланди) не забив пенальті (воротар).