УХЛ: Донбас у другому півфінальному матчі обіграв Дніпро

iSport.ua,  1 квітня 2021, 20:30
💬 0
👁 130

Дніпро вів у рахунку на старті третього періоду, але двічі пропустив і упустив перемогу.

У четвер, 1 квітня, відбувся другий матч 1/2 фіналу плей-оф чемпіонату України з хокею. Віце-чемпіон минулого сезону УХЛ Донбас вдруге здобув перемогу над Дніпром.

Доля матчу вирішувалася в заключній 20-хвилинці. Донеччани закинули дві шайби проти однієї в дніпрян.

У першому матчі Донбас виграв з перевагою в три шайби. Третій матч серії відбудеться в Херсоні 4 квітня. Початок зустрічі о 14:00.

Донбас - Дніпро 3:2 (1:0, 0:1, 2:1), серія 2-0

Шайби: 1:0 - Монс (Кожевников) - 6:56, 1:1 - Швецов (Гуляєв) - 39:40, 1:2 - Ратушний (Каракулько - більш.) - 40:45, 2:2 - Сигарев (Тунхузін, Бірюков - більш.) - 46:18, 3:2 - Мілєхін - 47:47

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Колесніковс - Пангелов-Юлдашев, Кожевников - Тунхузін, Кобелєв - Журавльов, -; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарев, Лялька (А) - Буценко - Пересунько, Мільохін - Карамнов - Захаров (К).

Дніпро: Хомутов (Гурко); Ратушний - Гуляєв, Декало - Сірченко, Афанасьєв (К) - Чернишенко, -; Швецов - Гасніков (А) - Панасенко, Болотін - Галєєв - Каракулько, Янішевський (А) - Крисанов - Целогородцев, Дурдієв - Борисов -.