Реал здобув комфортну перемогу над Ліверпулем

iSport.ua,  6 квітня 2021, 23:55
💬 0
👁 394

Підопічні Зідана впевнено впоралися із суперником в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому матчі 14 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на своєму полі впевнено обіграв Ліверпуль з рахунком 3:1.

Вже зі старту господарі домінували - вони більше контролювали м'яч і постійно знаходилися на половині поля суперника. Перший момент був вже на 2-й хвилині зустрічі - Бензема після вкидання з-за бокової пробив низом з лівого із-за меж штрафного, але Аліссон був на місці.

Трент Александер-Арнольд намагається відібрати м'яч у Каріма Бензема / Джерело: Getty Images

Через кілька хвилин можливість забити була у Асенсіо, але його удар блокував Кабак. Після такого активного початку гра трохи заспокоїлася, а Реал продовжив повністю контролювати хід подій, не даючи супернику навіть можливості перейти на свою половину поля.

Після ще кількох непоганих моментів у виконанні Вінісіусома і Мілітана в атаку, нарешті, кинулися "червоні". Александер-Арнольд підключився на правому фланзі і віддав передачу в штрафну, але там на виході впевнено зіграв Куртуа, забравши м'яч в руки.

А потім Реал відкрив рахунок - феноменальна передача від Кросу зі своєї половини поля точно на Вінісіусома, який зробив ривок в штрафну і пробив низом точно в лівий кут - 1:0.

Вінісіус святкує перший гол у ворота Ліверпуля / Джерело: Getty Images

Після забитого м'яча Реал ще більше пішов у атаку, повністю нейтралізував суперника. І, в результаті, подвоїв свою перевагу, але не без допомоги гостей.

Знову Крос зробив довгу передачу вперед з центру поля, яку спробував перехопити Александер-Арнольд. Трент головою в падінні скидав назад, але відбив м'яч точно в ноги Асенсіо, і Марко без проблем перекинув голкіперу і вколотив "круглого" у сітку - 2:0.

Марко Асенсіо забиває у ворота Ліверпуля / Джерело: Getty Images

Клопп після такого потрясіння вирішив прибрати з поля Кейта і випустити Алькантару, але це не допомогло Ліверпулю хоч щось створити до перерви. Більше того, в першому таймі у гостей не було жодного удару по воротах.

Однак на старті другої половини зустрічі Ліверпуль виглядав більш упевнено, наче й не було різниці в два м'ячі. "Червоні" рухалися швидко, віддавали точні і швидкісні передачі, і це принесло свої плоди.

На 51-й хвилині Діогу Жота на швидкості увірвався в штрафну і вдарив, але потрапив в ноги захисника. М'яч зрикошетив прямо до Салах - єгиптянин з близької відстані забив ударом від поперечини.

Мохамед Салах відіграє один м'яч / Джерело: Getty Images

Здавалося, що Ліверпуль повернувся в гру, і якийсь час "вершкові" приходили до тями після пропущеного м'яча. Підопічні Ліверпуля стали створювати моменти, однак знову забити ніяк не виходило.

Зате мадридці впоралися з невеликим потрясінням і поступово повернули собі контроль, а потім Вінісіус оформив дубль.

Господарі розіграли аут на правому фланзі - м'яч отримав Бензема, який відпасував на Модріча, а Лука побачив в центрі штрафного Вінісіусома і зробив простріл - Жуніор в дотик низом переграв Аліссона - 3:1.

Зінедін Зідан дякує Вінісіусом за гру / Джерело: Getty Images

У Ліверпуля було ще досить часу для того, щоб відіграти як мінімум один м'яч, але всі свої моменти, яких було не так вже й багато, "червоні" просто упустили. Реал же міг збільшити свою перевагу, але м'яч вперто не летів у сітку.

У підсумку фінальний свисток зафіксував рахунок 3:1 на користь Реала, і команда Зідана зробила величезний крок для виходу в півфінал, а також показала, що здатна якісно оборонятися навіть без свого капітана Серхіо Рамоса, який пропускав матч через травму.

Гравці Реала святкують черговий гол у ворота Ліверпуля / Джерело: Getty Images

Попереду матч-відповідь на Енфілді, і Ліверпуль спробує реабілітуватися за настільки прикрої поразки. Зустріч відбудеться в середу, 14 квітня, о 22:00 за київським часом.

Реал - Ліверпуль - 3:1

Голи: Вінісіус, 27, 65, Асенсио, 36 - Салах, 51.

Реал: Куртуа - Васкес, Мілітан, Начо, Менді - Кроос, Каземіро, Модріч - Асенсио (Вальверде, 70), Бензема, Вінісіус (Родріго, 85).

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Кабак (Фірміно, 81), Філліпс, Робертсон - Кейта (Алькантара, 42), Фабіньо, Вейналдум - Салах, Жота (Шакірі, 81), Мане.

Попередження: Васкес - Мане, Алькантара, Александер-Арнольд.