ПСЖ вийшов у півфінал ЛЧ, незважаючи на поразку Баварії

iSport.ua,  13 квітня 2021, 23:54
💬 0
👁 485

Парижани після Барселони вибили чинного переможця Ліги чемпіонів.

ПСЖ вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, обігравши за сумою двох матчів Баварію і помстившись за поразку у фіналі минулого сезону турніру.

На виїзді ПСЖ обіграв Баварію 3:2, хоча та створила неймовірну кількість моментів. Після результативного першого матчу початок другого вийшов обережним. Так, на третій хвилині Мбаппе з гострого кута пробив повз дальню штангу, але далі моментів довелося чекати аж до кінця тайму. Команди почергово володіли м'ячем, Баварія високо пресингувала, а ПСЖ добре перекривав вільні зони.

Ближче до кінця першої половини тайму у Баварії стали виникати моменти. Сані непогано з лінії штрафного пробив обвідним ударом, але повз штангу. Туди ж здалеку пробив Кіммі.

ПСЖ відповів напівмоментами Неймара й Ернандеса, але Нойєр зіграв уважно. А далі парижани зобов'язані були забивати. На 37-й хвилині Неймар красиво фінтом обіграв Комана й обвідним ударом у дальній кут потрапив у поперечину. Через кілька хвилин Мбаппе віддав вивірену передачу на Неймара, той пробив повз Нойєра, але потрапив у штангу.

Алаба майже відразу після моментів Неймара виявився на ударній позиції, але з його ударом впорався Навас. Щоправда, першим на м'ячі був Чупо-Мотінг, який головою переправив м'яч у ворота.

Тут же Алаба міг забивати потужним ударом із дальньої дистанції, але Навас зробив сейв.

Другий тайм почався з обміну моментами у команд. Алаба трохи пробив повз ворота, а головний невдаха гри Неймар після прострілу Ді Марії вздовж лінії воріт за метр від них не встиг замкнути.

Чим ближче був фінальний свисток, тим більше атакувала Баварія, але справжнього тиску на ворота Наваса не було, як і 100%-их моментів. ПСЖ намагався тікати в контратаки, але і їм не вдалося забити.

Баварія виграла в Парижі, але цього виявилося мало, щоб пройти ПСЖ, який після Барселони вибив ще одного європейського гранда і тепер у півфіналі зіграє з переможцем пари Ман Сіті - Боруссія Д.

ПСЖ - Баварія 0:1 (перший матч - 3:2)
Гол: Чупо-Мотінг, 40

ПСЖ: Навас - Дагба, Данилу, Кімпембе, Діалло - Паредес, Гуйє - Ді Марія (Еррера, 88), Неймар, Дракслер (Кін, 72) - Мбаппе.

Баварія: Нойєр - Павар, Боатенг, Ернандес, Девіс (Мусіала, 70) - Кіммі, Алаба - Сані, Мюллер, Коман - Чупо-Мотінг (Мартінес, 84).

Попередження: Дагба, Еррера - Алаба, Мюллер.