Яремчук став найкращим гравцем матчу Зюльте-Варегем - Гент

iSport.ua,  19 квітня 2021, 00:41
💬 0
👁 279

У матчі 34-го туру чемпіонату Бельгії Гент знищив Зюльте-Варегем (7:2). Українець отримав максимальну оцінку від WhoScored.

Український нападник "буйволів" Роман Яремчук став головною дійовою особою цього поєдинку. За 90 хвилин, проведених на полі, форвард оформив дубль, а також відзначився асистом.

Яремчук завдав п'ять ударів у ворота, 47 торкань м'яча, 28 точних передач з 33 і одне вдале обведення. Портал WhoScored оцінив гру нападника в 10.0 - це максимальний бал.

Український хавбек Гента Роман Безус провів на полі 60 хвилин, WhoScored оцінив його гру в 6.6.

У поточному сезоні футболіст провів за Гент 35 матчів у всіх турнірах, в яких забив 19 голів і віддав сім результативних передач. На рахунку Безуса два м'ячі і три ассисти в 28 іграх за "буйволів".

Раніше повідомлялося, що Яремчук зацікавив клуб з АПЛ.