Україна завершила ЧЄ з боротьби двома бронзовими медалями

iSport.ua,  25 квітня 2021, 23:08
💬 0
👁 85

В останній день першості нагороди виграли Петрик і Євтушенко.

Українські борці греко-римського стилю Віктор Петрик і Максим Євтушенко виграли бронзові медалі чемпіонату Європи з боротьби, який завершився у Варшаві.

Виступаючи у категорії до 60 кг, Віктор Петрик переміг у сутичці за бронзу білоруса Гліба Макаренка з рахунком 5:1, а лідер збірної України в категорії до 72 кг Максим Євтушенко спочатку у втішній сутичці виграв у хорвата Алена Фодора, а в сутичці за бронзу з поляком Романом Пацурковським здобув чисту перемогу технічною перевагою.

Відзначимо, що Петрик у чвертьфіналі програв турку Керіму Камалу, який вийшов у фінал.

Що стосується інших українців, то Євген Савета (97 кг) програв у втішному раунді австрійцю Маркусу Раггінгеру (2:7). Також на втішній стадії зупинився Ярослав Фільчаков (82 кг), який програв вірменському борцю Карапету Чаляну (4:5).

Таким чином, збірна України із греко-римської боротьби виграла на чемпіонаті Європи три бронзові медалі. Раніше третім у категорії до 87 кг став Жан Беленюк.