Динамо розгромило Колос в останньому матчі сезону

iSport.ua,  9 травня 2021, 16:15
💬 0
👁 356

Кияни впевненою перемогою завершили нинішню кампанію.

У заключному, 26-му турі чемпіонату України київське Динамо на виїзді переграло Ковалевський Колос (3:0).

Підопічні Мірчі Луческу відкрили рахунок перед самим відходом на перерву завдяки зусиллям Дениса Гармаша.

Вже на початку другого тайму Микола Шапаренко подвоїв перевагу "біло-синіх", а ще через кілька хвилин Віталій Миколенко відправив третій м'яч у ворота суперника. Більше в цьому матчі голів ніхто не забив.

Таким чином, Динамо, яке достроково оформило чемпіонство, завершило сезон, набравши 65 очок. У Колоса в активі 41 бал і четверте місце за підсумками цьогорічної кампанії.

Колос - Динамо Київ 0:3

Голи: Гармаш, 45 + 1, Шапаренко, 57, Миколенко, 65.

Колос: Волинець - Золотов, Гавриш (Ільїн, 68), Новак, Петров, Чорноморець - Антюх (Сорокін, 68), Задоя, Оріховський (Нгамба, 56), Чурко (Салабай, 90 + 1) - Лисенко (Хльобас, 56).

Динамо Київ: Бущан - Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко - Сидорчук - Караваєв (Циганков, 59), Гармаш (Ледньов, 72), Шапаренко (Дуелунд, 81), Родрігес (Сідклей, 72) - Бесєдін (Ванат, 81).

Попередження: Гавриш, Нгамба, Золотов - Сидорчук, Попов.