Гол Малиновського не врятував Аталанту від поразки у фіналі Кубка Італії

iSport.ua,  20 травня 2021, 00:05
💬 0
👁 764

Бергамаски мінімально поступилися Ювентусу.

Аталанта програла Ювентусу у фінальному матчі Кубка Італії-2020/21. Зустріч, що пройшла на стадіоні Мапеї в Реджо-нель-Емілії, завершилася з рахунком 2:1 на користь "б'янконері".

Першими забили туринці - на 31-й хвилині Деян Кулусевскі закрутив м'яч точно під дальню штангу.

Наприкінці першого тайму Аталанта відновила паритет завдяки точному удару у виконанні українського півзахисника Руслана Малиновського. Українець отримав передачу від Хатебура і з лінії штрафного майданчика завдав прицільного удару по воротах Буффона.

На 68-й хвилині Малиновський залишив поле, його замінив колумбієць Луїс Мюріель. Через п'ять хвилин Федеріко К'єза вивів свою команду вперед, вразивши ворота П'єрлуїджі Голліні.

Таким чином, Ювентус 14-й раз став володарем Кубка Італії.

Аталанта - Ювентус 1:2

Голи: Малиновський, 41 - Кулусевскі, 31, К'єза, 73

Аталанта: Голліні, Толой (Джімсіті 76), Ромеро, Паломіно, Хатебур (Ілічич, 76), Де Роон, Фройлер, Гозенс, Пессіна (Пашаліч, 68), Малиновський (Мюріель, 68), Д. Сапата.

Ювентус: Буффон, Куадрадо, Де Лігт, К'єлліні, Данило, Бентанкур, Рабіо, Маккенна, К'єза (Дибала, 74), Кулушевскі (Бонуччі, 83), Роналду.

Попередження: Малиновський, 35, Ромеро, 78, Фройлер, 85, Де Роон, 88, Ілічич, 89 - К'єлліні, 27, Де Лігт, 41.