Вест Хем Ярмоленка здобув вольову перемогу над Вест Бромвіч

iSport.ua,  20 травня 2021, 00:43
💬 0
👁 257

"Молотобійці" піднялися на шосту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

Вест Хем на виїзді обіграв Вест Бромвіч (3:1) в поєдинку 37-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Першими забили господарі поля - на 27-й хвилині матчу півзахисник "молотобійців" Томаш Соучек відправив м'яч у свої ворота під час спроби вибити його подалі від свого штрафного.

Наприкінці першого тайму Соучек реабілітувався за автогол, замкнувши простріл Саїда Бенрахма.

Потім лондонський колектив вийшов уперед зусиллями Анджело Огбонни. Остаточний рахунок на 88-й хвилині встановив Майкл Антоніо.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко провів увесь матч на лаві запасних.

"Молотобійці" набрали 62 бали і піднялися на шосте місце в АПЛ. Вест Бромвіч із 26 балами посідає 19-й рядок.

Вест Бромвіч - Вест Хем 1:3

Голи: Соучек, 27 (автогол) - Соучек, 45+1, Огбонна, 82, Антоніо, 88

Вест Бромвіч: Джонстон - Таунсенд, Бартлі, Аджайє, Фурлонг - Мейтленд-Найлз (Діангана, 69), Йокушлу (Грант, 85), Галлахер, Філліпс - Перейра, Робсон-Кану (Діаньє, 89).

Вест Хем: Фабіанскі - Крессвелл, Огбонна, Доусон, Цоуфал - Райс, Соучек - Форнальс (Діоп, 89), Лінгард, Бенрахма (Боуен, 72) - Антоніо.

Попередження: Йокушлу - Джонсон, Огбонна, Доусон.