Кіченок вийшла до другого кола парного розряду Вімблдону

iSport.ua,  1 липня 2021, 21:56
💬 0
👁 94

Українка Надія Кіченок і румунська тенісистка Іоана-Ралука Олару здобули перемогу в першому колі парного розряду Вімблдону.

Україно-румунський дует у стартовому раунді турніру Великого шолома обіграв представницю Канади Лейлу Фернандес і росіянку Анастасію Потапову.

Матч тривав три сети і продовжувався 2 години і 16 хвилин. У вирішальному сеті Кіченок і Олару вели з рахунком 5:3, але не реалізували 4 матчболи. Уже коли вони програвали з рахунком 5:6, тенісистки змогли виграти три гейми поспіль і завершити матч на свою користь.

Вімблдон, парний розряд
перше коло

Лейла Фернандес / Анастасія Потапова (Канада / Росія) - Надія Кіченок / Іоана-Ралука Олару (Україна / Румунія) - 6: 2, 3: 6, 6: 8

Зазначимо, що Кіченок і Олару подали 2 ейси, зробили 9 подвійних помилок і реалізували 3 з 6-ти брейк-поінтів. Їх суперниці 5 разів подали навиліт, 6 раз помилилися при введенні м'яча в гру і реалізували 3 з 6-ти брейк-поінтів.

У другому раунді Кіченок і Олару зустрінуться з Сабріною Сантамарія з США і Тамарою Зіданшек зі Словенії.

Раніше повідомлялося, що українки Еліна Світоліна і Марта Костюк покинули одиночний розряд жіночої сітки Вімблдону.