Шкурин - про дебютний гол за Динамо: Хлопці привітали, сказали, що я молодець

iSport.ua,  11 липня 2021, 13:51
💬 0
👁 347

Новачок київського клубу забив свій перший гол через добу після переходу в команду.

У п'ятницю, 9 липня, київське Динамо оголосило про оренду форварда московського ЦСКА Іллі Шкурина.

Вже на наступний день після цього футболіст взяв участь у контрольному матчі "біло-синіх" проти Серветта в рамках другого тренувального збору. Шкурин вийшов на заміну на 75-й хвилині і забив дебютний гол.

Нападаючий прокоментував свій перший виступ за киян і розповів, як в команді відреагували на його гол.

"Я міг тільки уявити, що через добу після підписання контракту заб'ю свій перший гол за команду. Я навіть не очікував, що вийде зіграти нехай і не тайм, але 20-25 хвилин. Не чекав, що отримаю стільки ігрового часу. Готувався, розминався, чекав шанс.

Якось не було хвилювання, був гарний настрій. Хороша команда, хороші умови, незважаючи на те, що злива зіпсувала якість газону і якість футболу. Тим не менше, гра вдалася.

Забивати голи в будь-якому випадку потрібно. Якщо я не буду забивати, то не буду і грати. Потрібно починати проявлятися хоча б у товариських матчах.

Хлопці привітали, сказали, що я молодець. І тренери похвалили. Але з Мірчею Луческу ще не бачилися після гри", - наводить слова Шкурина офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, завдяки голу Шкурина Динамо зіграло внічию з Серветтом.