Ворскла упустила перемогу над КуПСом у Лізі конференцій

iSport.ua,  22 липня 2021, 20:51
💬 0
👁 114

Підопічні Юрія Максимова дозволили супернику зрівняти рахунок у компенсований час.

У рамках кваліфікації Ліги конференцій полтавська Ворскла зустрілася з фінським клубом КуПС.

Полтавчани вийшли на матч в оптимальному складі. Варто відзначити, що в матчі з фінами Юрій Максимов випустив на поле новачка команди Валерія Бондаренка. КуПС же залишився без основного воротаря - Отсо Віртанен травмував коліно і на поле був змушений вийти австрієць Йоханнес Крайдль.

Кадр з матчу КуПС - Ворскла / Джерело: ФК Ворскла

На початку тайму господарі зробили стартовий натиск, який привів до голу - Анігбене Удо забив перший м'яч у поєдинку.

Потім на грі господарів позначилося те, що їхній воротар Крайдль є запасним. Кілька разів Йоханнес помилявся у простих передачах, надаючи гравцям Ворскли все більше можливостей і все більше впевненості у своїх силах.

На 30-й хвилині матчу зусилля полтавчан були винагороджені. Наджиб Якубу вивів на удар Ібрагіма Кані, який був особливо активним у першому таймі, і той легко зрівняв рахунок.

Другий тайм почався без змін у складах команд і знову з перших хвилин фінський клуб виглядав трохи краще. Помітно, що фінський чемпіонат у самому розпалі, а в свою чергу український стартує тільки цими вихідними.

Але після стартових 5-10 хвилин полтавчани знову повернули собі ініціативу, буквально відразу ж закріпивши ігрову перевагу голом. Олів'є Тілль впевнено реалізував пенальті, зробивши рахунок на табло 1: 2.

Господарі намагалися відігратися, але лише раз по раз ловили контратаки Ворскли аж до останніх хвилин матчу, і тоді на 90+1 хвилині Анігбене Удо пробив небезпечно по воротах Дмитра Різника, а на 90+6 хвилині Діого Томаш скористався серією помилок за спроби віддати м'яч після кутового, забив у ворота Ворскли і зробив рахунок 2:2.

Тепер команди зіграють у Полтаві - у четвер, 29 липня.

КуПС - Ворскла 2:2
Голи: Удо, 6, Томас, 90+6 - Кані, 29, Тілль, 55 (пен.)

КуПС: Крейдель - Хямяляйнен, Томас, Тойвомякі, Каррільйо - Себбан (Рангель, 79), Аджей-Боатенг - Узочукву, Попович, Ніссіля - Удо.

Ворскла: Різник - Чеснаков, Яворський, Бондаренко - Пердута, Пуцлін (Кравчук, 88), Скляр, Тілль, Якубу - Кані (Челядин, 75) - Степанюк.

Попередження: Попович, Себбан, Боатенг - Бондаренко, Скляр.