Костевич: Говорили, що прапороносець не може виграти медаль, але я в це не вірила

iSport.ua,  27 липня 2021, 10:34
💬 0
👁 387

Українка підкреслила, що бронзова медаль Олімпіади для них з Олегом Омельчуком на вагу золота.

У змаганнях з кульової стрільби із пневматичного пістолета з 10 метрів у міксті на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українська пара Олена Костевич і Олег Омельчук здобула бронзу.

Після отримання медалі Костевич поділилася емоціями, а також підкреслила, що ніколи не вірила в "прокляття прапороносців".

"Ми довго і наполегливо йшли до цієї нагороди. Сьогодні був нелегкий день - удача змінювала невдачу, і навпаки. Олег - великий молодець, і ця нагорода для нас є дуже цінною, як золото.

Говорили, що прапороносець не може здобути медаль, але я ніколи не вірила в це. Це була велика честь нести прапор своєї держави, і я щаслива, що ми змогли завоювати цю нагороду для країни", - наводить слова Костевич прес-служба НОК України.

Олена Костевич і Олег Омельчук із бронзовими медалями ОІ-2020 // Джерело: Getty Images

Також спортсменка висловила подяку всім, хто допомагав і підтримував на шляху до медалі.

"Передусім я хочу подякувати своєму партнеру Олегу Омельчуку, нашим наставникам і команді, яка була поруч на цьому шляху.

Дуже вдячні всій Україні, а також моєму рідному Чернігівському краю за всі ті побажання успіху і слова підтримки, які ми досі отримуємо тут, у Токіо.

Запам'яталися настанови нашого видатного спортсмена, олімпійського чемпіона Сергія Бубки, який кілька днів тому, після моєї "дерев'яної нагороди", порадив не хвилюватися та вірити в себе. Ці слова допомогли при здобутті цієї бронзи", - додала Олена.

Нагадаємо, довгий час існувало "прокляття прапороносців" - спортсмени, які несли прапор на відкритті Олімпіади, не могли виграти медаль. Цього року прапор України несли Олена Костевич і чемпіон світу 2015 року з фехтування Богдан Нікішин.

Після відкриття ОІ-2020 Олена Костевич зупинилася за крок від п'єдесталу, вона стала четвертою в стрільбі із пневматичного пістолета з 10 метрів.